„Blues vo dušata“…novi singl i video Prilepskog muzičara Igora Jagurinoskog!

    
Share Button

Gitarista/autor sa višegodišnjim iskustvom i delovanjem kroz više sastava, kao i bavljenjem u poslednje vreme i solo karijerom, Igor Jagurinoski, uradio je novi singl i video, naziva „Blues vo dušata“.

 

I kako sam naziv pesme govori, reč je o blues numeri nešto laganijeg tempa i atmosfere, koja podseća na radove blues velikana iz davnih 60-tih i 70-tih godina. Otpevana je na makedonskom jeziku, a glavnu solo gitarsku deonicu svira Mihail Jagurinoski. Blues za večernje sate i intimnije trenutke, dostupan je na youtube-u, i drugim streaming platformama. Poslušajte!

 

 

facebook.com/igor.jagurinoski